W świecie designu wnętrz, gdzie każdy detal ma znaczenie, wybór odpowiednich drzwi stanowi nie lada wyzwanie. To one stanowią wizytówkę naszego domu, wprowadzają w jego klimat, chronią naszą prywatność i tworzą pierwsze, niezapomniane wrażenie. Drzwi loftowe do wiatrołapu, z ich charakterystyczną dla stylu loftowego surowością, industrialny

Montaż drzwi loftowych to doskonały sposób na dodanie nowoczesnego, industrialnego charakteru do każdego wnętrza. Nie tylko wnoszą one unikalny styl, ale także są praktycznym rozwiązaniem do podziału przestrzeni bez konieczności stawiania stałych ścian. W tym artykule przedstawimy szczegółowy przewodnik, jak samodzielnie zamontować drzwi loftowe, krok po kroku. 

Drzwi loftowe wahadłowe to doskonałe rozwiązanie do wszystkich wnętrz z dużym natężeniem ruchu oraz w miejscach, w których jednocześnie mijają się osoby wchodząc i wychodząc z pomieszczenia. Jest to rozwiązanie bardzo często stosowane w restauracjach ( wejście do kuchni) oraz w barach ( wejście za bar). Ostatnimi czas klienci coraz częściej  montują stalowe drzwi wahadłowe u siebie w domach.