Drzwi loftowe

Jesteśmy największym producentem drzwi loftowych w Polsce

Drzwi loftowe to doskonałe rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza. Są solidne, eleganckie i minimalistyczne.

W naszej ofercie posiadamy szklane drzwi otwierane klasycznie jak i loftowe drzwi przesuwne. 

Specjalizujemy się w produkcji drzwi loftowych w wymiarach standardowych oraz pod wymiar według indywidualnych wytycznych klienta.

WIĘCEJ O PORTAMET.

steel wall
Portamet Custom

Drzwi Loftowe na wymiar

Dopasujemy rozwiązanie to Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ty wybierasz:

- Rozmiar zabudowy

- Rodzaj szkła

- Kolor 

-itd

drzwi loftowe jednoskrzydłowe portamet

Drzwi loftowe jednoskrzydłowe

Drzwi loftowe jednoskrzydłowe to szeroka gama drzwi industrialnych z certyfikacją budowlaną .

W ofercie znajdują się drzwi w wymiarach 80,90,100: 

Szeroka gama drzwi loftowych lewych i prawych. 

Jakość, elegancja, Portamet

drzwi loftowe z naswietlem PORTAMET

Drzwi loftowe z naświetlem

Drzwi loftowe jednoskrzydłowe z naświetlem bocznym 

Drziw z naświetlem z lewej lub prawej strony w gotowych wymiarach. 

Wykonujemy również drzwi loftowe z naświetlem wedle wytycznych dostarczonych przez Państwa.

drzwi loftowe dwuskrzydlowe Portamet

Drzwi loftowe dwuskrzydłowe

Drzwi loftowe dwuskrzydłowe w gotowych wymiarach

2x80 oraz 2x90

Idealne do pokoju oraz wiatrołapu 

Jakość i światło w twoim pomieszczeniu. 

Drzwi przesuwne loftowe portamet

Drzwi loftowe przesuwne

Szeroki wybór modeli drzwi loftowych przesuwnych 

Wybieraj spośród gotowych modeli drzwi lofttowych 80, 90, 100 

Z powodzeniem projektujemy i wykonujemy drzwi loftowe na zamówienie.

Jakość i elegancja to nasza dewiza.

rodzaje szyb do drzwi loftowych portamet portfolio

Rodzaje szyb

W ofercie posiadamy:

- szyby laminowane

- szyby hartowane

-szyby ornamentowe

- szyby barwione w masie 

detal drzwiowy portamet

Jakość jest najważniejsza

Wszystkie drzwi wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły

Każde drzwi posiadają 

- spawane szprosy

- niewidoczne łączenia szprosów

- wygląd bliźniaczy (obie strony wyglądają tak samo)

- jakość wykonania " top quality"

 

 

 

 

 

Skontaktuj się

Nie wiesz co wybrać? Masz wątpliwości?

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej oferty drzwi loftowych. Nasi konsultanci pomogą zarówno w kwestiach technicznych i montażowych jak i w zaprojektowaniu drzwi dopasowanych do Państwa wymagań.

Drzwi loftowe - co warto wiedzieć przed zakupem?

Drzwi loftowe – Jaka cena, Jak zamówić, jaki jest termin realizacji itp., czyli najczęściej zadawane pytania dotyczące drzwi loftowych i przeszkleń typu loft. Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa najczęściej zadawane przez pytania pojawiające się przy zamówieniach drzwi loftowych.

1. Ile kosztują drzwi loftowe?

Od naszych klientów bardzo często słyszymy to pytanie „Ile kosztują drzwi loftowe?” Każda wycena przeszklenia pod niestandardowy otwór drzwiowy odbywa się indywidualnie i brane są pod uwagę takie czynniki jak : rozmiar przeszklenia; sposób wykonania; czas pracy spawaczy i szlifierzy; kolor; szkło; termin realizacji; Miejsce montażu. Dopiero znając wszystkie powyższe punkty możemy przystąpić do realizacji wyceny. Zachęcamy do podsyłania zapytań na info@portamet.pl w przeciągu 24h od otrzymania maila wycenimy państwa projekt

2.Czy drzwi loft z metalowymi ramami muszą być w kolorze czarnym?

Kolor czarny, a dokładnie 9005 z gamy kolorów RAL to najczęściej zamawiany kolor ram stalowych oraz drzwi industrialnych. Nie oznacza to, że wykonujemy przeszklenia wyłącznie w tym kolorze. Nasze produkty malujemy proszkowo w naszej malarni i możemy je pomalować na dowolny kolor, z gamy kolorów RAL i nie tylko. Jeśli interesuje Państwa inny kolor niż czarny lub biały wystarczy napisać nam w zapytaniu ofertowym jaki, a my potwierdzimy dostępność i pomalujemy wedle życzenia.

3.Jak zmierzyć otwór drzwiowy?

Nie jest to takie oczywiste jakby się mogło wydawać, ze względu na fakt, iż ekipy budowlane/remontowe nie zawsze są tak sumienne jak być powinny i niejednokrotnie przygotowują otwory drzwiowe. Niejednokrotnie spotykamy się z otworami drzwiowymi, które nie są prostokątami czy też kwadratami, a rąbami, jednym słowem nie maja kątów prostych. Abyśmy mieli pewność, że dobrze zmierzymy i wyślemy wymiary z każdego otworu należy zdjąć aż 6 pomiarów. W pionie będzie to odpowiednio góra, środek oraz dół otworu. W poziomie należy zmierzyć lewą stronę środek oraz prawą stronę. Można również w miarę możliwości zmierzyć przekątne lecz nie jest to konieczne. Tylko zdjęcie wszystkich 6 pomiarów umożliwi nam zdalne zaprojektowanie oraz wykonanie przepierzenia, które bez problemu zmieści się w otworze drzwiowym.

4.Kiedy montuje się drzwi loftowe?

Drzwi oraz ściany loftowe montuje się w ostatnim stadium budowy. W momencie kiedy wszystkie podłogi są już położone, a ściany powygładzane wraz z położonymi tapetami, wtedy jest czas na montaż drzwi loftowych.

5.Czy montaż szklanych drzwi loftowych jest trudny?

W przeciwieństwie do standardowej stolarki drzwiowej montaż drzwi loftowych jest bardzo łatwy i wystarczy mieć kilka podstawowych narzędzi, aby sobie z nim poradzić. Część z naszych klientów drzwi standardowe „Portamet Standard” montuje samodzielnie. W framudze naszych produktów przygotowane są otwory montażowe, przez które, kotwi się ją za pomocą kołków montażowych bezpośrednio do ściany. W momencie, kiedy framuga jest już przymocowana, na zawiasach osadzane jest przeszklenie.

6.Gdzie można zobaczyć realizacje drzwi industrialnych PORTAMET

Od wielu lat Portamet jest producentem drzwi i przeszkleń loftowych. Mamy za sobą kilka tysięcy realizacji na terenie Polski jak i większości krajów Unii Europejskiej oraz USA. Część z naszych realizacji przygotowana była dla klientów biznesowych takich jak H&M, IKEA, BEL- POL Sp.z.o.o, VOXSp.z.o.o. , oraz wielu innych. Nasze produkty z oferty „Portamet Standard” dostępne są w sieci salonów BEL-POL Sp.z.o.o. w każdym większymi mieście. W sieci tej można zarówno zobaczyć jaki zamówić przeszklenia standardowe i w niestandardowym wymiarze.

7.Czy projekty są wliczone w cenę?

Tak, projekt wykonujemy nieodpłatnie lecz dopiero po zaakceptowaniu kosztorysu i przedpłacie zaliczki na produkcję. Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłamy do Państwa projekt produkcyjny do zaakceptowania lub naniesienia poprawek.

8.Jak odbywa się transport drzwi loftowych?

Ponieważ wysyłamy nasze realizację po całej Polsce oraz Europie nie możemy pozwolić sobie na najmniejsze uszkodzenia, które mogłyby wydarzyć się podczas transportu. Wszystkie nasze wysyłki są odpowiednio zabezpieczone oraz oznaczone aby klient otrzymał produkt nieskazitelny. Przy wysyłce współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, a każda a paczka jest odpowiednio ubezpieczona.

9.Jaki jest czas realizacji zleceń?

Na czas realizacji wpływa wiele czynników ( Patrz pkt 2) lecz zawsze staramy się aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia jak najszybciej. Niestandardowe zamówienia realizowane są indywidualnie i nie da się ich w pełni zautomatyzować. Trzeba się liczyć z faktem, że od potwierdzenia zamówienia do jego realizacji może minąć nawet od 4 do kilkunastu tygodni w zależności od wielkości oraz stopnia skomplikowania danego zlecenia.

10.Czy jak zamówię dziś jutro rozpoczniecie produkcję drzwi loftowych?

Jeśli dziś zamówią Państwo drzwi loftowe, otrzymają Państwo do przedpłaty proformę, po opłaceniu której prześlemy projekt produkcyjny do akceptacji. Po akceptacji rysunku produkcyjnego rozpoczynamy produkcję.

11.Czy są państwo producentem drzwi loftowych czy pośrednikiem?

Jesteśmy producentem drzwi loftowych standardowych oraz pod wymiar wedle wytycznych klienta. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Gdańsku. Fakt, że posiadamy własne zaplecze produkcyjne- spawaczy oraz maszyny, sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i jesteśmy w stanie wyprodukować ze stali każde nawet najtrudniejsze przeszklenie

12.Czy robią Państwo drzwi szklane przesuwne?

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne drzwi na zawiasach . drzwi presówne na wózkach oraz drzwi loftowe harmonijkowe. Ponieważ jesteśmy producentem przeszkleń loftowych jesteśmy elastyczni i możemy wykonać projekty wedle wytycznych klienta. Ofertę drzwi przesuwnych można znaleźć tu: LOFTOWE DRZWI PRZESUWNE

13.Jakie rodzaje drzwi loftowych państwo oferują.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy inspiracji, w której znajdują się zaproponowane przez nas rozwiazania przeszkleń i ścianek loftowych. 

Wykonujemy :

- drzwi loftowe na zamówienie

- drzwi loftowe jednoskrzydłowe

- drzwi loftowe dwuskrzydłowe

- drzwi loftowe z naświetlem

- drzwi loftowe przesuwne

14.Czy wycena drzwi loftowych jest płatna?

Każda wycena prze nas przygotowana jest bezpłatna.​ ​

15.Co jest potrzebne do wyceny drzwi szklanych typu loft?

Abyśmy mogli przygotować wycenę najlepiej przysłać do nas na maila info@portamet.com następujące informacje: wymiary otworu drzwiowego, w którym mają być zamontowane drzwi; projekt architekta jeśli jest; odręczny projekt jeśli nie posiadamy projektu architekta; rodzaj szyby (klejona, hartowana, mleczna, szroniona, flutes itp.) kolor z palety RAL

 

Zachęcamy do kontaktu info@portamet.com

Wyprodukujemy Twoje wymarzone drzwi.

Drzwi loftowe – idealne do każdego wnętrza

Czym charakteryzują się przeszklenia loftowe

Drzwi loftowe obecnie cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Dzieje się tak ze względu na ich ponadczasowy styl oraz fakt, że każdemu wnętrzu nadają niepowtarzalny charakter. Wykonywane zazwyczaj z ramek z czarnej stali i zawartych w nich tafli szkła bezpiecznego (klejonego) lub szkła hartowanego. Prostota kształtów sprawia, że stają się ponadczasowe, a materiały, z których są wykonane zapewniają wysoką wytrzymałość oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu. W naszej ofercie drzwi loftowych znajdą Państwo szeroką gamę modeli w wymiarach  standardowych, które doskonale wpasują się w każde pomieszczenie. Oferujemy szeroką gamę modeli otwieranych oraz przesuwnych.

Produkcja drzwi loftowych

Portamet jest największym Polskim producentem drzwi loftowych. Działamy od roku 2011 i dostarczamy na nasze realizacje zarówno do klientów w Polsce jak i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Nasze produkty wykonywane z wyselekcjonowanej stali posiadającej odpowiednie atesty. Dzięki temu, że wykonujemy drzwi we własnym zakresie nie mamy żadnych ograniczeń i możemy wykonać dosłownie każdy projekt. Produkcja drzwi loftowych odbywa się w klasyczny sposób. Stal czarna jest cięta na odcinki odpowiedniej długości a następnie jest spawana według projektu. Drzwi szklane składają się z ościeżnicy, ramy oraz konstrukcyjnych szprosów, pomiędzy które montowana jest szyba.

Drzwi Loftowe z certyfikacją

Wszystkie drzwi w wymiarach standardowych wykonywane przez Portamet posiadają certyfikacje budowlaną „B” dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane zarówno w prywatnych domach jak i na obiektach inwestycyjnych.

Rodzaje przeszkleń loftowych

Drzwi loftowe podzielić można na 2 podstawowe grupy. Pierwszą grupą są drzwi loftowe otwierane, czyli klasyczne drzwi posiadające pochwyt lub klamkę. Przeszklenia takie za pomocą zawiasów osadzone są na ościeżnicy i otwierać się mogą zarówno w lewą jak i prawą stronę . Drugą grupą są drzwi loftowe przesuwne czyli przeszklenia, w których skrzydło wyposażone jest w wózki za pomocą których porusza się wzdłuż ściany po szynie zamontowanej nad otworem drzwiowym.

Drzwi loftowe w wymiarach standardowych / deweloperskich

Portamet jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do oferty drzwi loftowe w standardowych wymiarach, pasujących pod otwory drzwiowe o szerokości 80, 90, 100.  W ofercie znalazły się zarówno drzwi otwierane klasycznie jak i przesuwne drzwi loftowe.

Przesuwne drzwi loftowe Portamet Slide

W naszej ofercie drzwiowej znajduje się bogata gama przesuwnych drzwi loftowych. Oferujemy zarówno przeszklenia w ustandaryzowanych wymiarach deweloperskich z oferty Portamet Satndard jak i ścianki szklane przesuwne pod indywidualny wymiar klienta.

Ile kosztują drzwi loftowe oraz szklane ściany

Ceny drzwi loftowych w wymiarach standardowych można znaleźć na naszej stronie wybierając zakładkę drzwi loftowej a następnie przechodząc do odpowiedniej kolekcji z oferty standard, decco czy tez drzwi przesuwnych . Zamówienia w wymiarach indywidualnych realizowane są na podstawie wyceny. Aby taką wycenę uzyskać należy przesłać do nas zapytanie ofertowe na adres info@portamet.com. W zapytaniu prosimy uwzględnić projekt (nawet odręczny) oraz wymiary otworu drzwiowego. Po otrzymaniu takiego zapytania powrócimy do Państwa z wyceną

Rodzaje szyb w drzwiach loftowych

Standardową szybą stosowaną w drzwiach loftowych jest szyba bezpieczna, laminowana o grubości 6-7mm. Taką szybę przyjmujemy zazwyczaj we wstępnej wycenie. Oczywiście, na życzenie klienta, jesteśmy w stanie zamontować w przeszkleniu wybraną szybę mleczną, szronioną, ornamentową czy też lustro. Pełną gamę szyb do wyboru znaleźć można tu: Szyby

Drzwi loftowe na zamówienie.

Oferta Portamet Custom Jako producent przeszkleń oraz ścian loftowych realizujemy zamówienia pod indywidualne wymiary klientów. Mamy bardzo bogate doświadczenie w tego typu produkcji i tysiące wyprodukowanych projektów. Jeżeli potrzebują państwo przeszklenie na wymiar najłatwiej jest do nas napisać na adres info@portamet.pl wraz z projektem (nawet odręcznym lub inspiracją z internetu) a my wrócimy do Państwa z wyceną. Służymy zarówno doradztwem jak i pomocą w zaprojektowaniu wymarzonego przeszklenia

Montaż drzwi loftowych – Jak zamontować drzwi loftowe?

Montaż drzwi loftowych odbywa się w momencie, w którym ściany są już gładkie i pomalowane a na ziemi znajduje się podłoga. Farmugę drzwiową kotwi się bezpośrednio do muru wenątrz otworu drzwiowego za pomocą kołków i osadza się na niej skrzydło drzwiowe. Montaż jest bardzo łatwy i aby go wykonać wystarczy mieć podstawowe narzędzia, takie jak wiertarka, śrubokręt, poziomica.

Gdzie można kupić drzwi loftowe.

Zamówienia na drzwi loftowe można składać pod naszym adresem mailowym info@portamet.com lub u naszych pośredników sprzedaży – sieci dystrybucji drzwi w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu! PORTAMET

zaufali nam