PORTAMET PRODUCENT DRZWI LOFTOWYCH
Portamet / 07.10.2020

BEL-POL Sp.z.o.o. oficjalnym przedstawicielem PORTAMET Glass and metal doors.

Miło nam poinformować, że od października 2020r nasze produkty dostępne są dla klientów indywidualnych w sieci salonów BEL-POL sp.z.o.o. W salonach dystrybutora znajdują się drzwi loftowe z oferty „Portamet Standard”, czyli w klasycznym wymiarze 80,90,100cm szerokości na 200cm wysokość.

Wszytskie modele dostępne są zarówno stacjonarnie w salonach oraz na naszej stronie www

Drzwi klasycznie otwierane https://www.portamet.pl/ile-kosztuja-drzwi-loftowe-cennik

Drzwi przesuwne https://www.portamet.pl/drzwi-przesuwne-loftowe

Za pośrednictwem sieci sprzedaży można również zamówić przeszklenia loftowe o wzorach oraz wymiarach niestandardowych z gamy produktów „Portamet Custom”.

W wybranych placówkach np. w salonie BEL-POL w Poznaniu można również na żywo zobaczyć realizację z naszej gamy „Custom”. Wykonaliśmy tam przeszklony pokój, w którym klienci współpracujący z architektami, mają do dyspozycji przeszklone, zamknięte pomieszczenie o nazwane „Strefą Architekta”. 

Strefa architekta Bel Pol PORTAMET

Dzięki współpracy z największą polską siecią sprzedaży drzwi jesteśmy w stanie być bliżej naszych klientów i oferować im jeszcze lepszą jakość obsługi.

Od teraz każdy z klientów może odwiedzić salony w swoim mieście dotknąć oraz przetestować nasze produkty na wystawie w sklepie.

Wartość dodana dla klienta to bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, możliwość zamówienia drzwi bezpośrednio w salonie oraz zamówienie usługi pomiaru i montażu na terenie całej Polski.

W Portamet dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie jakości w naszej firmie. Dzięki współpracy z siecią BEL-POL jesteśmy pewni, że nasi klienci będą odpowiednio zaopiekowani.

portamet standard