Drzwi przesuwne Portamet
Anonim (niezweryfikowany) / 01.10.2019

Drzwi przesuwne Portamet

Drzwi przesuwne loftowe, to idealna metoda rozdzielenia dużych wolnych przestrzeni, kiedy marzy nam się, aby ta przestrzeń cały czas pozostała zachowana i byśmy w każdej chwili mogli do niej powrócić. Wyobraźmy sobie wielką kuchnię, a zaraz obok niej jadalnie w przypadku których zależy nam na zachowaniu całej tej współdzielonej przestrzeni, aby dało się ją wykorzystać w niektórych okolicznościach jak zjazd rodzinny, święta czy innego rodzaju spotkania w sporym gronie. Jednocześnie do codziennego użytkowania wolelibyśmy mieć obie te przestrzeni odgrodzone, aby móc bardziej efektywnie zarządzać ciepłem oraz ograniczyć przepływ zapachów z kuchni do reszty domu. W takim właśnie wypadku, swoje zastosowanie idealnie odnajdują drzwi przesuwne. Co więcej decydując się na drzwi przesuwne wykonane ze stali i szkła rozświetlamy pomieszczenie wpuszczając do wewnątrz światło naturalne.

Drzwi loftowe standardowe Portamet, a drzwi loftowe wahadłowe Portamet

Innym bardzo dobrym zastosowaniem drzwi przesuwnych są miejsca, w których brakuje przestrzeni na otwieranie standardowych drzwi skrzydłowych, lub po prostu chcemy zachować to miejsce w innym celu. Przesuwne drzwi loftowe Portamet nadają dodatkowo industrialnego charakteru każdemu wnętrzu.  Połączenie szkła i stali nie koliduje z pozostałymi elementami aranżacji wnętrza, a ponadto wprowadza element świeżości i surowości, pięknie uzupełniając cały wystrój.  Stalowe drzwi przesuwne to jedno z ciekawszych rozwiązań w nowoczesnych wnętrzach. 

Portamet - producent drzwi loftowych

Portamet jako jeden z wiodących producentów drzwi loftowych w Polsce przykłada bardzo silną uwagę do materiałów z jakich wykonywane są wszystkie produkty. Szkło bezpieczne (klejone), szkło hartowane oraz czarna stal, które wykorzystywane są przy produkcji, Portamet pozyskuje tylko od sprawdzonych dostawców, aby każde z oferowanych drzwi, oraz innych oferowanych produktów były jak najwyższej możliwej jakości. Kolejnym niezwykle ważnym aspektem, na który Portamet jako producent drzwi loftowych zwraca uwagę, to bezpieczeństwo. Każdy produkt wykonywany jest z odpowiednią, najwyższą starannością, aby spełnić oczekiwania klienta.

Portamet - producent wyrobów ze stali i szkła

Portamet od lat zajmuje się produkcją wyrobów ze stali i szkła, produkujemy między innymi: drzwi loftowe, szklane ścianki, kabiny prysznicowe i stalowe schody. Wszystkie realizacje tworzone są zgodnie z indywidualnymi preferencjami i indywidualnym projektem klienta. Dla każdego klienta tworzymy odrębny projekt i wycenę. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: info@portamet.com lub dzwoniąc pod 695 653 176.